Żłobek - nasza misja Organizacja Program dnia Metody pracy Grupy Wyżywienie Zajęcia dodatkowe Cennik

 

Żłobek  Niepubliczny Nr 8 Radosny Brzdąc

 Czesne (opłata miesięczna) w 2020r.

800 zł + wyżywienie (14 zł - cztery posiłki dziennie) 

Wpisowe 350 zł (opłata, jednorazowa, bezzwrotna)

  

 przy całodziennym pobycie dziecka w placówce - 6.30-18.00. W przypadku zgłoszonej nieobecności dziecka (dzień wcześniej lub do godziny 8.00 tego samego dnia) stawka za wyżywienie jest odliczna w następnym miesiacu.

Zniżka dla rodzeństwa: w przypadku zapisania (na minimum rok kalendarzowy) więcej niż jednego dziecka rabat wynosi 10% od ceny podstawowej dla każdego dziecka.

W ramach czesnego oferujemy:

 • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zdobytne zarówno w placówkach oświatowych i słuzby zdrowia w kraju jak i za granicą. Nasi wychowawcy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności, co gwarantuje nauczanie na najwyższym poziomie. Cechuje ich kreatywność, życzliwość i ciepło w stosunku do swoich podopiecznych.
 • Zabawy muzyczno-ruchowe z chustą animacyjną Klanza. Zabawy z Chustą Klanza ułatwiają wejście w grupę, integrują, pomagają w pokonywaniu leku przed nowymi sytuacjami, uczą śmiałości, rozładowują napięcia, pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że dzieci stają się bardziej otwarte i spontaniczne. Chusta animacyjna ma kształt koła o średnicy kilku metrów i jest bardzo kolorowa. Dzięki temu dostarcza różnorodnych doznań: dotykowych, ruchowych, wzrokowych i wszechstronnie stymuluje rozwój dziecka.
 • Zajęcia plastyczne. Podczas malowania, lepienia, klejenia, rysowania dzieci kształtują wyobraźnię i ćwiczą małą motorykę, która jest niezwykle ważna dla dalszych etapów ich prawidłowego rozwoju. 
 • Zajęcia umuzykalniające metodą Edwina Eliasa Gordona. Jest to nowatorska metoda umuzykalniania niemowląt i małych dzieci. Zajęcia prowadzone są w formie "śpiwanek" i "rytmiczanek" podczas których dziecko nie tylko słucha, ale także aktywnie angażuje się w "tworzenie muzyki".
 • Czytanie bajek, wierszyków i rymowanek. Czytanie dzieciom bajek ma na celu wspieranie ich rozwoju emocjonalno-poznawczego i kształtowanie wyobraźni.
 • Zajęcia "Barwy wokół nas". Celem zajęć jest poznawanie i utrwalanie kolorów z otaczającego świata. W świat barw i różnych odcieni dzieci wprowadzane są stopniowo i spontanicznie. Raz w miesiącu organizowany jest "Dzień koloru", w którym dzieci przychodzą ubrane z przewagą koloru, którego jest dzień. W tym dniu także podczas zajęć wykorzystywane są pomoce i rekwizyty w różnych odcienaich koloru dnia.
 • Zajęcia prowadzone metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Celem Metody Ruchu Rozwijającego jest rozwijanie sprawności ruchowej, świadomości własnego ciała i przestrzeni, usprawnianianie motoryki.
 • Zabawy z odimiennej metody pisania dr Ireny Majchrzak. W metodzie tej imię dziecka jest słowem - kluczem otwierającym świat pisma. Dziecko ucząc się rozpoznawać własne imię - z którym się utożsamia oraz litery z których jest złozone - rozbudza swoje zainteresowanie pismem, pisaniem i czytaniem.
 • Dziecięce eksperymenty "Mały Naukowiec". Na tych zajęciach dzieci odkrywają magiczny świat przyrody, ruchu i dźwięku. Dzieci uczestnicząc w doświadczeniach poznają nowe materiały, przedmioty, faktury i zjawiska.
 • Zabawy paluszkowe i dźwiękonaśladowcze oraz dziecięce masażyki wg. prof. Marty Bogdanowicz. W zabawach paluszkowych przy pomocy dłoni i palców tworzone są ilustracje do krótkich i zabawnych historyjek, wierszyków i opowiadań ("Idzie rak", "Ważyła kokoszka kaszkę"). Podczas zabaw dzwiękonaśladowczych wykorzystywane są wierszyki i historyjki zawierające wyrazy przypominające odgłosy przypominające odgłosy płynące z otaczającego świata (szum wiatru, kapanie deszczu, odgłosy zwierząt). Dziecięce masarzyki - zabawy relacyjno-relaksacyjne oparte na delikatnym dotykaniu dziecka (głaskanie, dotykanie opuszkami palców, delikatne stukanie, poklepywanie, dmuchanie). Zabawy te rozwijają wrażliwość dziecka na różne bodźce dotykowe oraz kształtują świadmomość własnego ciała.
 • Śpiewający język angielski i język portugalski. Głównym założeniem zajęć jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego i języka portugalskiego poprzez zabawę. Dzięki codziennej obecnosci nauczyciela dzieci osłuchują się z językiem oraz poznają proste słowa i zwroty za pomocą wierszyków, rymowanek i piosenek oraz zabaw.
 • Spotkania ze znanymi ludzmi / spotkania z teatrem dziecięcym, zajęcia ze zwierzątami.
 • Dogoterapia
 • Stałą opiekę psychologa dziecięcego. Psycholog w swojej pracy oferuje konsultacje wychowacze dla rodziców oraz warsztaty. Dokonuje także dwukrotnej obserwacji dziecka (semestr zimowy oraz semestr letni) w celu stymulacji rozwoju poznawczego i emocjonalnego dziecka. Na prośbę rodziców diagnozuje również dziecko.
 • Ubezpieczenie NNW.

 

Pobyt całodzienny  (od poniedziałku do piątku) w godz. 9.00-14.00 - 600 zł

 

 

Karnety

 • Karnet 60 godzin w miesiącu  - 600 zł
 • Karnet 45 godzin w miesiącu - 500 zł
 • Karnet 35 godzin w miesiącu - 400 zł

Zajęcia i  niewykorzystane godziny z karnetów nie przechodzą na następny miesiąc.

Jeśli dziecko będzie przebywało w porze posiłku, rodzic zobowiązany jest do wykupienia posiłku.

 

"Moc naszego czułego spojrzenia na Twoje dziecko poczujesz za sprawą kamer połączonych z internetem".